Tantsupood

Esileht / Meist

Meist

Tants on üks täiuslikumaid vahendeid suhtlemiseks lõputu tarkusega. (P.Coelho)

 

Idee luua Tantsupood sündis aastaid tagasi. Endiste iluuisutajatena oleme aastate jooksul saalitreeningutes palju erinevaid tantsutarbeid proovinud. Vahel juhtus nii, et kohapeal ei suutnud me leida nii ilusaid ja mugavaid tantsususse või trenniriideid kui soovisime ning neid tuli otsida välismaistest netipoodidest. Seal oli valik suur ning mõned trennikaaslasedki pöördusid meie poole sooviga leida sobivat varustust. Sellest tekkiski mõte, et ehk on teisigi tantsuhuvilisi, kes väärt tooteid ise hõlpsasti kätte ei saa. Nii sündis Tantsupoe idee!

 

Meie visiooniks oli luua hästi toimiv tantsutarvete veebipood. Selline, kus tantsuhuviline saab osta just talle vajalikke kvaliteetseid ja kauneid tantsutarbeid. Selline, kus klientidele pakutakse alati parimat kvaliteeti, kus nendeni tuuakse kiiresti uued kollektsioonid ja innovaatilised tooted. Oluliseks pidasime kiiret ja professionaalset teenindust, kus tootevalikul on abiks tooteid hästi tundev spetsialist, kes oskab ostjat asjatundlikult nõustada. Täna võime öelda, et tantsuhuvilisi, kes häid tantsutarbeid vajasid, leidus rohkesti.

Praeguseks on meil suurepärased kliendid ja koostööpartnerid, kellele soovime pakkuda veelgi huvitavamaid tooteid ning veelgi paremat ja professionaalsemat teenindust. 

 

Polina on meie Tantsupoe haldjas ning kõik toodete ja tellimustega seonduv on tema pärusmaa. Ta teab vastuseid absoluutselt kõikidele tantsutarbeid puudutavatele küsimustele ning oskab klienti igati abistada. Tema kaudu saab ka netipoes väljavalitud tootega lähemalt tutvuda ning seda selga või jalga proovida. Lisaks kõigele on Polina suurepärane vestluskaaslane, kellega Tantsupoe esinduses võib mõnusalt juttu puhuda ning oma teadmisi tantsumaailmast avardada.

Margaret on Tantsupoe ideede generaator. Tema poole saab pöörduda küsimustes, mis puudutavad üritusi, turundust, sponsorlust jms.

 

Tantsulusti ning ilusaid ja mõnusaid tantsutarvete valikuid Teile soovides,

Polina ja Margaret